Laserové gravírovanie a gravírovacie stroje

Gravírujte laserom text, logá, a fotky na širokú škálu materiálov vrátane dreva, akrylu, kameňa, železa a viac!

Epilog laser gravírovanie drevo

Laserové gravírovacie stroje

Čo môžete vytvoriť s laserovou gravírkou?

Epilog CO2 laserové gravírovacie stroje ako Fusion Edge a Fusion Pro série ponúkajú širokú škálu možností. series, provide a wide range of possibilities. Všestrannejšie ako frézy, CO2 laserové gravírky dokážu rýchlo a jednoducho gravírovať na drevené objekty a produkty, gravírovať poháre alebo keramické hrnčeky, kameň, lakované kovové plechy, tlačiť na tkanivá a kožu a oveľa viac!

Vďaka jednoduchému používaniu, presnosti gravíru, opakovateľnosti a vysokej rýchlosti, tieto laserové gravírky ponúkajú každému, od začiatočníkov až po skúsených veteránov, možnosť uskutočniť ich nápady a výrobky len za pár minút. Navrhnutý na jednoduchosť použitia podobnej kancelárskej tlačiarni, CO2 alebo fiber gravírka vám umožní vytvoriť návrhy ktorýmkoľvek grafickým programom a “vytlačiť to” priamo na ktorýkoľvek produkt vo vašom stroji.

Epilog Laser gravírky

CO2 laserové stroje ako Fusion Pro, Fusion Edge a Zing série ponúkajú širokú škálu rýchlosti a laserového výkonu, ktoré sa dajú nakonfigurovať podľa vašich potrieb.

 • Laserový zdroj: CO2 laser, 30-120 wattov
 • Pracovná plocha: od 16″ x 12″ (406 x 305 mm) až do 48″ x 36″ (1219 x 914 x 311 mm)
 • Maximálna hrúbka materiálu: od 4″ (102 mm) až do 13.25″ (336 mm)
 

Ktoré materiály sú kompatibilné s CO2 gravírovacími strojmi?

 • Drevo
 • Extrudovaný alebo liaty akryl
 • Tkanivo
 • Sklo
 • Kameň, mramor alebo žula
 • Koža
 • Eloxovaný hliník
 • Papier a kartón
 • Pečiatková guma
 • A omnoho viac!

Ako funguje gravírovací stroj od Epilogu?

Laserové stroje fungujú podobne ako kancelárske tlačiarne, takže použitie je jednoduché. Rezanie a gravírovanie s Epilogom je jednoduché, stačí dodržať tieto tri kroky: vyberte si svoj návrh, nastavte si parametre rýchlosti a výkonu na váš materiál a stlačte GO aby ste začali gravírovať.

Epilog laser návrh
Návrhy a predlohy

Vytvorte si vlastný návrh v akomkoľvek vektorovom grafickom programe ako Adobe Illustrator®, CorelDRAW® alebo Inkscape, alebo si stiahnite a naimportujte akýkoľvek návrh z internetu.

Epilog laser konfigurácia
Konfigurácia lasera

Pošlite svoj návrh do laserového stroja akoby ste tlačili dokument. Za pomoci Epilog Laser Software Suite alebo tlačového ovládača nastavte parametre, ktoré chcete použiť (ako rýchlosť a výkon) alebo vyberte predvolené nastavenia z rozsiahlej databázy od Epilogu.

Epilog Laser gravírovanie
Gravírovanie laserom

Vyberte svoj dokument na ovládacom paneli laseru, položte váš gravírovací materiál do stroja, zatvorte dvere a stlačte GO. Laserový stroj sa už o zvyšok postará!

Výhody vlastnenia laserovej gravírky

Laser Epilog vzorka
Laserové gravírovanie a prispôsobenie

Epilog laserové stroje sú schopné gravírovania návrhov vo vysokom rozlíšení (1200DPI) v najvyššej rýchlosti vďaka presnosti revolučnému systému riadenia pohybu v našich strojoch. Režte a gravírujte čokoľvek čo si dokážete predstaviť s Epilogom!

Laser Epilog rezanie papiera
Laserové rezanie vašich návrhov

Laserové rezacie stroje sú schopné rezania veľmi komplexných a zložitých návrhov na papier, akryl, drevo alebo MDF a mnoho ďalších. Môžete rezať vlastné pohľadnice, časti pre 3D modely a prototypy, pečiatkové gymy You can cut custom greeting cards, parts for 3D models and prototypes, rubber stamps, drevené intarzie a omnoho viac. Jediný limit s laserovým strojom je vaša predstavivosť.

Epilog Laser vzorka
Rýchla a jednoduchá polohovateľnosť

Jednoducho umiestnite materiál alebo predmet aby bol označený laserom. Použite ľavý horný roh ako počiatočnú pozíciu na umiestnenie vášho materiálu alebo jednoducho posuňte laserovú hlavicu a počiatočnú polohu na miesto, kde objekt má byť gravírovaný alebo rezaný.

Laser Epilog gravír pohárov
Prispôsobte akýkoľvek produkt

Zoberte akýkoľvek produkt a prispôsobte si ho gravírovaním vášho loga, fotografie alebo akéhokoľvek návrhu na mieru. S takou širokou škálou kompatibilných materiálov (ako drevo, sklo, koža, metakrylát alebo kartón), môžete prispôsobiť akýkoľvek predmet vrátane promo darčekov, identifikačných tabuliek, trofejí a dokonca aj šperkov.

Epilog Laser duálny laserový zdroj
Možnosť duálneho laserového zdroja (CO2 a Fiber)

Nastavte váš CO2 laserový stroj aby bol schopný gravírovania a značenia všetkých typov holých kovov pridaním vláknového lasera do vašeho laserového stroja. Duálny zdroj laserových strojov ako tie vo Fusion Pro sérii, vám umožnia zvýšiť diverzitu vašich produktov čím zvýšite schopnosti a služby toho, čo vaše podnikanie môže ponúkať. Možnosť gravírovania a/alebo rezania všetkých typov materiálov ponúkne vašim zákazníkom služby, ktoré chcú a tak isto aj konkurenčnú výhodu.

Epilog laser IRIS kamera
IRIS™ kamerový polohovateľný systém

Na rýchle umiestnenie vášho návrhu na vašom materiáli alebo produkte, Fusion Pro je vybavený špičkovým IRIS™ kamerovým systémom. Vďaka inovatívnemu softvéru od Epilogu, optickej technológií kamery a užívateľsky prívetivému prístupu, môžete myšou presunúť návrhy na obrazvke na presnú polohu, kde chcete aby sa objavil váš návrh na materiály a laser ho potom vygravíruje alebo vyreže na tom presnom mieste materiálu.

Odporúčané stroje

Či už máte výrobnú halu, malú firmu, ste škola alebo chcete laser ako hobby, máme stroj, ktorý bude práve pre vás. Z laserového gravírovania menoviek až po orientačné tabule či ocenenia, naše stroje sú navrhnuté aby zvládli všetko. Pozrite si našu celú ponuku strojov.

Epilog Laser Zing

Epilog Zing Séria

Zing Laser séria je naša vstupná séria, perfektná pre obohatenie vašej firmy o špičkové gravírovanie. Gravírujte na drevo, akryl, kameň a omnoho viac.
Epilog Laser Fusion Pro

Epilog Fusion Pro Séria

Pre gravírovanie vo vysokom množstve, odporúčame našu Fusion Pro sériu. S minimálnou pracovnou plochou o veľkosti 32" x 20", môžete gravírovať viac a takisto zvýšiť vašu produktivitu.

Výhody laserovej gravírky od Epilogu

Použite širokú škálu materiálov

Či už pracujete s drevom, mramorom, sklom, kožou, tkanivom, papierom, kovmi a mnoho inými materiálmi, máme laserový systém, ktorý bude vám bude vyhovovať!

Navrhnuté na jednoduché ovládanie

Laserový stroj sa pripojí k vašemu laseru ako tlačiareň cez USB alebo Ethernet. Použite váš obľúbený vektorový grafický program a začnite gravírovať!

Bezpečné na použitie - Class 2

Prepojený kovový kryt lasera má triedu bezpečnosti 2, čo umožňuje bezpečné použitie v každej dielni, domácnosti alebo kancelárii.

Pomoc s inšpiráciou

Vo fotogalérii a videogalérii je odkaz na americkú stránku, kde je vidno rôzne využitia Epilog strojov v zahraničí.

Cenovo dostupné

Stolový laserový systém od Epilogu je ideálna voľba pre váš prvý laserový systém. Zing 16 obsahuje špičkové komponenty a najvyššiu kvalitu gravírovania v cenovo dostupnom stolovom formáte.

Vzduchom chladené kovové trubice

Kovo-keramická trubica od Epilogu ponúka dlhú životnosť a menšie náklady na energiu a zároveň ponúka vyššiu kvalitu rezania a gravírovania.