Epilog Laser Logo

Na trhu od roku 1988, Epilog Laser tvrdo pracoval na tom, aby sa stali lídrami na trhu v laserovom gravírovaní, rezaní a značení. Epilog je o inovácií a riešení problémov. Celý tím je zasvätený navrhovaniu a produkovaniu laserové systémy tej najvyššej kvality priamo vo výrobni v mestečku Golden v Colorade, USA.

Pôvodný koncept bol priniesť CO2 laserové gravírovacie systémy obom, komerčným zákazníkom, malým podnikateľom a takisto domácim kutilom, ale dôraz určite neskončil len pri nich. Za tie roky, väčšie a silnejšie CO2 laserové systémy boli vyvinuté a v 2006 Epilog vyvinul FiberMark líniu, ktorou sa už dali permanentne značiť kovy.

Epilog je na trhu dlhšie ako ktokoľvek iný a je to vidno – od vytvárania prvých laserov cez “tlačenie” priamo z CorelDRAW, prvý rotačný nástavec, až k vytvoreniu prvý 100 wattový laser, Epilog je známy, že implementuje užitočné funkcie, ktoré pomáhajú zákazníkom pracovať efektívnejšie a zvyšovať tým zisky.

UHAL Trade logo

UHAL Trade je hrdým výhradným distribútorom laserov Epilog na Slovensku a v Čechách od roku 2007. Vďaka tomuto už máme na trhu dlhé skúsenosti s týmito strojmi a stále ich pyšne reprezentujeme. Naviac, ako dôkaz, že k týmto strojom máme vzťah hovorí aj to, že sme boli  najlepšími predajcami laserov Epilog pre roky 2008, 2009, 2010, 2014, 2015, 2016 a 2017 s najviac predanými lasermi vo východnej a strednej Európe, kde sme počtom predaných strojov predbehli aj podstatne väčšie trhy ako ten náš.