Laserové rezanie a rezacie stroje

Rezacie stroje od Epilogu vám umožnia presne rezať návrhy a vytvárať unikátne produkty.

Epilog Laser vzorka

Laserové rezacie stroje

Čo môžete vytvoriť s laserovou rezačkou?

CO2 laserové rezačky od Epilogu ponúkajú širokú škálu možností. Všestrannosť, rýchlosť a presnosť Epilogových laserových rezačiek umožňuje kutilom a podnikateľom vytvoriť všeličo od jednoduchého konceptu až po obaly, či trofeje a ocenenia.

Laserové stroje dokážu rezať drevo, papier, plast, tkanivo, penovú gumu a omnoho viac s takou vysokou presnosťou a rýchlosťou, že rezanie laserom je vo všetkých smeroch lepšie ako rezanie ktoroukoľvek inou technológiou. Laserové systémy od Epilogu sú navrhnuté, aby sa používali jednoducho ako papierová tlačiareň. Iba vytvoríte návrh vo vašom obľúbenom grafickom programe a “vytlačíte” to priamo v laserovom rezacom stroji.

Epilog laserové rezačky

Vysokorýchlostné laserové stroje od Epilogu sú k dispozícií v širokej škále konfigurácií aby sa zmestili do vášho rozpočtu a zároveň splnili vaše potreby na želané aplikácie.

 • Laserový zdroj: CO2 laser, 30-120 wattov
 • Pracovná plocha: od 16″ x 12″ (406 x 305 mm) až do 40″ x 28″ (1016 x 711 mm)
 • Max. hrúbka materiálu: od 4.5″ (114 mm) až do 13.25″ (336 mm)

Materiály kompatibilné s CO2 laserovou rezačkou

 • Masívne dreviny
 • Akryl
 • MDF a preglejky
 • Kartón
 • Papier
 • Korok
 • Pena (Polymerové typy)
 • Organické tkanivá / Polyester
 • Guma
 • A mnoho ďalších!

Výhody vlastnenia laserovej rezačky

Laser Epilog vzorka
Gravírujte vysoko detailné návrhy

Schopnosť lasera vygravírovať návrhy s vysokým rozlíšením pri najvyššej rýchlosti predstavuje úžasné ovládanie pohybu zabudované do našich laserových strojov. Budete môcť gravírovať vzory, ktoré fascinujú vašich zákazníkov.

Laser Epilog rezanie papiera
Režte laserom precízne návrhy

Režte laserom zložité návrhy na papier, akryl, drevo a mnoho ďalších materiálov s vašim CO2 laserom. Môžte rezať vrstvy na vytvorenie 3D modelov, papierové pozvánky, drevené vložky a oveľa viac a to všetko iba s jedným laserom. Váš jediný skutočný limit s laserovým strojom je vaša predstavivosť.

Epilog Laser kovovo keramická trubica
CO2 kovovo - keramický laserový zdroj

Patentované laserové trubice Epilog Waveguide produkujú najlepšiu kvalitu lúča v priemysle. S vyšším tlakom plynu CO2, rýchlejšími spínacími rýchlosťami a optimalizovaným lúčom poskytujú laserové trubice Epilog najkvalitnejšie dostupné výsledky gravírovania a rezania.

Epilog laser modely a prototypy
Vyrežte s laserom modely a prototypy

Zrealizujte svoj návrh s laserovou rezačkou. Vytvorte úžasne detailné miniatúrne modely a prototypy s Epilog laserovými systémami. Laserový rezací stroj  je perfektný presný nástroj na rezanie preglejky, balzy, penovej dosky, lepenky a lipy na vytvorenie prototypov a architektonických modelov.

Epilog Laser duálny laserový zdroj
Možnosť duálneho laserového zdroja (CO2 a Fiber)

Nastavte váš CO2 laserový stroj aby bol schopný gravírovania a značenia všetkých typov holých kovov pridaním vláknového lasera do vašeho laserového stroja. Duálny zdroj laserových strojov ako tie vo Fusion Pro sérii, vám umožnia zvýšiť diverzitu vašich produktov čím zvýšite schopnosti a služby toho, čo vaše podnikanie môže ponúkať. Možnosť gravírovania a/alebo rezania všetkých typov materiálov ponúkne vašim zákazníkom služby, ktoré chcú a tak isto aj konkurenčnú výhodu.

Epilog laser IRIS kamera
IRIS™ kamerový polohovateľný systém

Na rýchle umiestnenie vášho návrhu na vašom materiáli alebo produkte, Fusion Pro je vybavený špičkovým IRIS™ kamerovým systémom. Vďaka inovatívnemu softvéru od Epilogu, optickej technológií kamery a užívateľsky prívetivému prístupu, môžete myšou presunúť návrhy na obrazvke na presnú polohu, kde chcete aby sa objavil váš návrh na materiály a laser ho potom vygravíruje alebo vyreže na tom presnom mieste materiálu.

Ako funguje gravírovací stroj od Epilogu?

Laserové stroje fungujú podobne ako kancelárske tlačiarne, takže použitie je jednoduché. Rezanie a gravírovanie s Epilogom je jednoduché, stačí dodržať tieto tri kroky: vyberte si svoj návrh, nastavte si parametre rýchlosti a výkonu na váš materiál a stlačte GO aby ste začali gravírovať.

Epilog laser návrh
Návrhy a predlohy

Vytvorte si vlastný návrh v akomkoľvek vektorovom grafickom programe ako Adobe Illustrator®, CorelDRAW® alebo Inkscape, alebo si stiahnite a naimportujte akýkoľvek návrh z internetu.

Epilog laser konfigurácia
Konfigurácia lasera

Pošlite svoj návrh do laserového stroja akoby ste tlačili dokument. Za pomoci Epilog Laser Software Suite alebo tlačového ovládača nastavte parametre, ktoré chcete použiť (ako rýchlosť a výkon) alebo vyberte predvolené nastavenia z rozsiahlej databázy od Epilogu.

Epilog Lasr Rezanie
Rezanie laserom

Vyberte svoj dokument na ovládacom paneli laseru, položte váš gravírovací materiál do stroja, zatvorte dvere a stlačte GO. Laserový stroj sa už o zvyšok postará!

Výhody laserovej rezačky od Epilogu

Použite širokú škálu materiálov

Či už pracujete s drevom, mramorom, sklom, kožou, tkanivom, papierom, kovmi a mnoho inými materiálmi, máme laserový systém, ktorý bude vám bude vyhovovať!

Navrhnuté na jednoduché ovládanie

Laserový stroj sa pripojí k vašemu laseru ako tlačiareň cez USB alebo Ethernet. Použite váš obľúbený vektorový grafický program a začnite gravírovať!

Bezpečné na použitie - Class 2

Prepojený kovový kryt lasera má triedu bezpečnosti 2, čo umožňuje bezpečné použitie v každej dielni, domácnosti alebo kancelárii.

Pomoc s inšpiráciou

Vo fotogalérii a videogalérii je odkaz na americkú stránku, kde je vidno rôzne využitia Epilog strojov v zahraničí.

Cenovo dostupné

Stolový laserový systém od Epilogu je ideálna voľba pre váš prvý laserový systém. Zing 16 obsahuje špičkové komponenty a najvyššiu kvalitu gravírovania v cenovo dostupnom stolovom formáte.

Vzduchom chladené kovové trubice

Kovo-keramická trubica od Epilogu ponúka dlhú životnosť a menšie náklady na energiu a zároveň ponúka vyššiu kvalitu rezania a gravírovania.